ACASA PREZENTARE GALERIE FORUM CONTACT


Organizatori
  Comisia de organizare
  Comisia centrală
Sponsori
  Instituţii şi firme
Program
  Programul olimpiadei (provizoriu)
Locaţii olimpiadă
  Colegiul "Anghel Saligny"
  Colegiul Tehnic "Henri Coanda"
Cazare
  Sosire, preluare, cazare
Probe
  Proba teoretică, XI - Săli           
  Proba teoretică, XII - Săli           
Rezultate
  Rezultate teorie-XI           
  Rezultate teorie-XII           
  Rezultat final XI           
  Rezultate finale XII           
Înscriere
  Înscriere pe județe           
  Lista elevi           
  Lista elevi clasa XI-a           
  Lista elevi clasa XII-a           
  Județe cu elevi neînregistrați           
Documente utile
  Regulament specific
  Ordinul 3035
  Anexa 1
Premiere
  Clasa a XI-a           
  Clasa a XII-a           
Subiecte olimpiadă
  Proba scrisa_SUBIECTE_XI_2016
  Proba scrisa_BAREM_XI_2016
  Subiect măsurări XI
  Barem măsurări XI
  Subiect CAD XI
  Barem CAD XI
  Proba scrisa_SUBIECTE_12_2016
  Proba scrisa_BAREME_12_2016
  Practică măsurări_XII
  Barem_MĂSURĂRI_XII
  Probă practică_CAD_XII
  Barem_CAD_XII

REZULTATELE FINALE LA ETAPA NAŢIONALĂ DESFĂŞURATĂ ÎN PERIOADA 18-21 APRILIE 2016

Sunt inregistrati elevi
Nr.
Crt.
Numele şi prenumele elevului
Clasa
Secțiunea/
Categoria
Unitatea școlară
Localitatea
Județul
Premiul
DULGHERU ADRIAN XI  Colegiul Tehnic „Lațcu Vodă” Siret Suceava Premiul I
ROȘCA ALEXANDRU XI  Liceul Tehnologic Auto Curtea de Argeș Argeș Premiul II
FURDUI CRISTIAN XI  Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Iași  Iași Premiul III
LAITIN PETRU-IONUȚ XI  Liceul Tehnologic "Trandafir Cocârlă" Caransebeși Caraș-Severin Mențiune
CHIȚIBOI ADI-TUDOREL XI  Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova Dolj Mențiune
IGNAT ȘTEFAN XI  Liceul "Ștefan Procopiu" Vaslui Vaslui Mențiune
CIOTIR ALEXANDRU XI  Liceul "Dimitrie Negreanu" Botoșani Botoșani Mențiune
CRĂCIUN AURELIAN DANIEL XI  Liceul Tehnologic Rușețu Buzău  
FLOREA ALEXANDRU CIPRIAN XI  COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU" FOCȘANI Vrancea  
10 DOBRE BOGDAN-DRAGOŞ XI  Colegiul Tehnic "P.Istrati" Brăila Brăila  
11 DĂNILĂ VLĂDUȚ XI  Liceul Tehnologic "Elena Caragiani" Tecuci Galaţi  
12 PRICOP ALEXANDRU CONSTANTIN XI  Colegiul Tehnic de Transporturi Auto Baia Sprie Maramureș  
13 BLAGA CRISTIAN XI  Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Bihor  
14 COPOȚ GEORGE-LAURENȚIU XI  Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacău  Bacău  
15 TĂIETU CRISTIAN XI  Colegiul Tehnic "Mircea Cristea" Brașov Brașov  
16 ZIMBRU VLĂDUȚ VASILE XI  Liceul Tehnologic "Anghel Saligny" Turț Satu Mare  
17 PERETEATCU PUIU VALENTIN XI  Colegiul Tehnic "Henri Coandă" Timișoara Timiș  
18 SAV SAMUEL XI  Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” Zalău Sălaj  
19 ENE ROBERT GEORGIAN XI  Colegiul Tehnic "Gheorghe Lazăr" Plopeni Prahova  
20 COSTACHE MĂDĂLIN MARIAN XI  Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" București București  
21 DĂNILĂ VLĂDUŢ ŞTEFAN XI  Colegiul Tehnic Grigore MoisilBistriţa Bistrița-Năsăud  
22 STAICU SABRINA MARIA XI  Colegiul Tehnic "Carol I" București București  
23 DAMIAN BOGDAN-IONUȚ XI  Liceul Tehnologic "Gheorghe Șincai" Târgu Mureș Mureș  
24 RAŢIU GABRIEL VALERIU XI  Colegil Tehnic "Aurel Vlaicu" Arad Arad  
25 TOADER RADU CONSTANTIN XI  Colegiul Tehnic "Transilvania" Deva Hunedoara  
26 BOIȚĂ COSMIN MIHAI XI  Colegiul Tehnic de Transporturi Piatra Neamț Neamț  
27 RADU MĂDĂLIN XI  Liceul Tehnologic "Nicolae Bălcescu" Oltenița Călărași  
28 CĂRĂGUI DRAGOȘ VALENTIN XI  Liceul Energetic Târgu Jiu Gorj  
29 HAU CONSTANTIN XI  Liceul Tehnologic "Sfânta Ecaterina" Urziceni Ialomiţa  
30 VARGA SEBASTIAN DRAGOȘ XI  LICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL MAGHERU" RM. VÂLCEA Vâlcea  
31 ILINCA ROZINA CĂTĂLINA XI  Colegiul Tehnic "Alexe Marin" Slatina Olt  
32 DANCU OCTAVIAN IOAN XI  Liceul Tehnologic "Avram Iancu" Sibiu Sibiu  
33 MAGYAROȘI ANDREI ROBERT XI  Liceul Tehnologic "Alexandru Borza" Cluj-Napoca Cluj  
34 KURKÓ ANDOR XI  Liceul Tehnologic "Liviu Rebreanu" Bălan Harghita  
35 MODOL GABRIEL IOAN XI  Colegiul Tehnic "Alexandru Domșa" Alba Iulia Alba  
36 GERGELY BALAZS ARPAD XI  Liceul Tehnologic "Puskás Tivadar" Sfântu Gheorghe Covasna  
37 ANTOHI GEORGE-FLORIN XI  Colegiul "Anghel Saligny" Tulcea Tulcea  
38 ȘEITAN SORIN SEBASTIAN XI  Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" București București  
39 MICLĂU BENJAMIN CONSTANTIN XI  Colegiul Tehnic "Decebal" Drobeta Turnu Severin Mehedinți  
40 MIHAI MARIUS LUCIAN XI  Liceul Tehnologic "Dumitru Dumitrescu" Buftea Ilfov  
41 PETCU LUCI ANDREI XI  Colegiul Tehnic „Viceamiral Ioan Bãlãnescu” Giurgiu Giurgiu  
42 PAIDEL NICOLAE FLORIN XI  Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Roșiorii de Vede Teleorman