ONM


ACASA PREZENTARE GALERIE FORUM CONTACT


Organizatori
  Comisia de organizare
  Comisia centrală
Sponsori
  Instituţii şi firme
Program
  Programul olimpiadei (provizoriu)
Locaţii olimpiadă
  Colegiul "Anghel Saligny"
  Colegiul Tehnic "Henri Coanda"
Cazare
  Sosire, preluare, cazare
Probe
  Proba teoretică, XI - Săli           
  Proba teoretică, XII - Săli           
Rezultate
  Rezultate teorie-XI           
  Rezultate teorie-XII           
  Rezultat final XI           
  Rezultate finale XII           
Înscriere
  Înscriere pe județe           
  Lista elevi           
  Lista elevi clasa XI-a           
  Lista elevi clasa XII-a           
  Județe cu elevi neînregistrați           
Documente utile
  Regulament specific
  Ordinul 3035
  Anexa 1
Premiere
  Clasa a XI-a           
  Clasa a XII-a           
Subiecte olimpiadă
  Proba scrisa_SUBIECTE_XI_2016
  Proba scrisa_BAREM_XI_2016
  Subiect măsurări XI
  Barem măsurări XI
  Subiect CAD XI
  Barem CAD XI
  Proba scrisa_SUBIECTE_12_2016
  Proba scrisa_BAREME_12_2016
  Practică măsurări_XII
  Barem_MĂSURĂRI_XII
  Probă practică_CAD_XII
  Barem_CAD_XII

COMISIA CENTRALĂ DE ORGANIZARE ȘI EVALUARE
OLIMPIADA NAȚIONALĂ LA DISCIPLINELE DIN ARIA CURRICULARĂ
"TEHNOLOGII" - DOMENIUL MECANICĂ
Proba teoretică



Rezultate - Proba teoretică - Clasa a XI-a


Data: 19.04.2016
NrNumele și prenumeleClasaJudețulPunctaj
1DULGHERU ADRIANXISuceava98
2ROȘCA ALEXANDRUXIArgeș98
3CHIȚIBOI I. ADI-TUDORELXIDolj94
4LAITIN P. PETRU-IONUȚXICaraș-Severin94
5FURDUI S. CRISTIANXIIași92
6FLOREA ALEXANDRU CIPRIANXIVrancea91
7IGNAT ȘTEFANXIVaslui89
8DOBRE BOGDAN-DRAGOŞXIBrăila88
9BOIȚĂ I. COSMIN MIHAIXINeamț86
10ENE ROBERT GEORGIANXIPrahova86
11CRĂCIUN V. AURELIAN DANIELXIBuzău83
12DAMIAN BOGDAN-IONUȚXIMureș83
13CIOTIR G. ALEXANDRUXIBotoșani82
14ILINCA G ROZINA CĂTĂLINAXIOlt82
15TOADER G. RADU CONSTANTINXIHunedoara77
16STAICU R. SABRINA MARIAXIBucurești75
17BLAGA CRISTIANXIBihor74
18DĂNILĂ I. VLĂDUȚXIGalaţi72
19TĂIETU CRISTIANXIBrașov71
20PRICOP ALEXANDRU CONSTANTINXIMaramureș70
21ANTOHI GH. GEORGE-FLORINXITulcea69


Președinte,
Prof.Univ.Dr.Ing NICOLAE IONEL















COMISIA CENTRALĂ DE ORGANIZARE ȘI EVALUARE
OLIMPIADA NAȚIONALĂ LA DISCIPLINELE DIN ARIA CURRICULARĂ
"TEHNOLOGII" - DOMENIUL MECANICĂ
Proba teoretică



Rezultate - Proba teoretică - Clasa a XI-a


Data: 19.04.2016
NrNumele și prenumeleClasaJudețulPunctaj
22ZIMBRU VLĂDUȚ VASILEXISatu Mare66
23PERETEATCU PUIU VALENTINXITimiș65
24SAV SAMUELXISălaj65
25COPOȚ G. GEORGE-LAURENȚIUXIBacău64
26DANCU OCTAVIAN IOANXISibiu63
27COSTACHE MĂDĂLIN MARIANXIBucurești62
28MICLĂU BENJAMIN CONSTANTINXIMehedinți62
29DĂNILĂ VLĂDUŢ ŞTEFANXIBistrița-Năsăud61
30MODOL V. GABRIEL IOANXIAlba58
31HAU CONSTANTINXIIalomiţa56
32MAGYAROȘI ANDREI ROBERTXICluj56
33VARGA SEBASTIAN DRAGOȘXIVâlcea55
34KURKÓ ANDORXIHarghita54
35ȘEITAN SORIN SEBASTIANXIBucurești54
36CĂRĂGUI DRAGOȘ VALENTINXIGorj53
37GERGELY M. BALAZS ARPADXICovasna50
38MIHAI MARIUS LUCIANXIIlfov50
39PAIDEL NICOLAE FLORINXITeleorman50
40PETCU I. E LUCI ANDREIXIGiurgiu50
41RADU V. MĂDĂLINXICălărași50
42RAŢIU GABRIEL VALERIUXIArad50


Președinte,
Prof.Univ.Dr.Ing NICOLAE IONEL