ACASA PREZENTARE GALERIE FORUM CONTACT


Organizatori
  Comisia de organizare
  Comisia centrală
Sponsori
  Instituţii şi firme
Program
  Programul olimpiadei (provizoriu)
Locaţii olimpiadă
  Colegiul "Anghel Saligny"
  Colegiul Tehnic "Henri Coanda"
Cazare
  Sosire, preluare, cazare
Probe
  Proba teoretică, XI - Săli           
  Proba teoretică, XII - Săli           
Rezultate
  Rezultate teorie-XI           
  Rezultate teorie-XII           
  Rezultat final XI           
  Rezultate finale XII           
Înscriere
  Înscriere pe județe           
  Lista elevi           
  Lista elevi clasa XI-a           
  Lista elevi clasa XII-a           
  Județe cu elevi neînregistrați           
Documente utile
  Regulament specific
  Ordinul 3035
  Anexa 1
Premiere
  Clasa a XI-a           
  Clasa a XII-a           
Subiecte olimpiadă
  Proba scrisa_SUBIECTE_XI_2016
  Proba scrisa_BAREM_XI_2016
  Subiect măsurări XI
  Barem măsurări XI
  Subiect CAD XI
  Barem CAD XI
  Proba scrisa_SUBIECTE_12_2016
  Proba scrisa_BAREME_12_2016
  Practică măsurări_XII
  Barem_MĂSURĂRI_XII
  Probă practică_CAD_XII
  Barem_CAD_XII

Lista elevilor calificați pentru Olimpiada Națională de Mecanică

Daca introduceți date de completare va rog sa nu modificați diacriticele daca nu sunt afișate corect pe sistemul dvs...
Am văzut documente ISJ tipărite cu patrațele în loc de diacritice !!!
Sunt inregistrati 42 elevi
Nr.
Crt.
Profil
Domeniul
Clasa
Nume si prenume
Școala de proveniență
Cadre didactice pregătitoare
Traducerea subiectelor
(Limba)
Profesor insoțitor
Tehnic Mecanica XI MODOL GABRIEL IOAN Colegiul Tehnic "Alexandru Domșa", Alba Iulia, jud.Alba Zaharie Ion, Câmpean Adela, Agavriloaie Mauriciu Nu Pistol Nicolae 
Tehnic Mecanica XI RAŢIU GABRIEL VALERIU Colegil Tehnic "Aurel Vlaicu", B-dul Decebal 31A,Arad, jud.Arad Ban Emilia, Borza Michaela, Cornea Maria, Ilona Eniko, Țiroga Mihaela, Gale Nicu Nu Sabău Angelica 
Tehnic Mecanica XI ROȘCA ALEXANDRU Liceul Tehnologic Auto, Curtea de Argeș, jud.Argeș Călinescu Ioan, Florea Elena, Solomon Aurelian, Radu Lenuța Nu Radu Lenuța 
Tehnic Mecanica XI COPOȚ GEORGE-LAURENȚIU Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacău , jud.Bacău Cenușă Carmen-Gabriela, Gălățanu Dănuța, Irimia Jana, Irimia Crisalinda-Nona, Tanasă Gabriela Nu Ungureanu Adrian 
Tehnic Mecanica XI BLAGA CRISTIAN Colegiul Tehnic "Alexandru Roman", Aleșd, jud.Bihor Moți Tatiana, Szolczi Ludovic Nu Indre Ioan 
Tehnic Mecanica XI DĂNILĂ VLĂDUŢ ŞTEFAN Colegiul Tehnic Grigore Moisil,Str.Rodnei Nr.23,Bistriţa, jud.Bistrița-Năsăud Sporiş Mihai,Sporiş Lia,Pampa Tudorica,Cîrja Alina,Creţi Mariana Nu Oltean Maria Lucia 
Tehnic Mecanica XI CIOTIR ALEXANDRU Liceul "Dimitrie Negreanu", Botoșani, jud.Botoșani Alexa Camelia, Amarandei Steluța, Vărvăruc Romică, Constantin Costel, Corduneanu Constantin, Hrițuleac Ioan, Lișman Milucă Nu Hrițuleac Ioan 
Tehnic Mecanica XI DOBRE BOGDAN-DRAGOŞ Colegiul Tehnic "P.Istrati" - Brăila, jud.Brăila prof.Comişan Cecilia, prof.Panait Gabriela, prof.Lazarescu Elena-Anca Nu prof.Elena-Anca Lazarescu  
Tehnic Mecanica XI TĂIETU CRISTIAN Colegiul Tehnic "Mircea Cristea", Brașov, jud.Brașov Costea Gabriela, Filip Melania, Giurescu Monica, Nichifor Mariana, Raimer Maria, Oancea Cornel Nu Nichifor Mariana 
10 Tehnic Mecanica XI STAICU SABRINA MARIA Colegiul Tehnic "Carol I", București, jud.București Mihăilescu Doina, Ocnărescu Maria, Mustață Iuliana, Văduva Aurelia Nu Bucur Marian 
11 Tehnic Mecanica XI ȘEITAN SORIN SEBASTIAN Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" București, jud.București Ruse Manuela, Sencovici Cristina Maria Nu Bucur Marian  
12 Tehnic Mecanica XI COSTACHE MĂDĂLIN MARIAN Colegiul Tehnic "Anghel Saligny", București, jud.București Buse Manuela, Sencovici Cristina Maria Nu Bucur Marian  
13 Tehnic Mecanica XI CRĂCIUN AURELIAN DANIEL Liceul Tehnologic Rușețu, jud.Buzău Ciorbă Pavel Nu Ciorbă Pavel 
14 Tehnic Mecanica XI RADU MĂDĂLIN Liceul Tehnologic "Nicolae Bălcescu", Oltenița, jud.Călărași Decu Valentina, Bilea Aurelian Nu Petre Mirena 
15 Tehnic Mecanica XI LAITIN PETRU-IONUȚ Liceul Tehnologic "Trandafir Cocârlă", Caransebeși, jud.Caraș-Severin Vântu Ana-Luminița, Simeria Traian, Poiană Dinu-Iacob Nu Drăgan-Pantelimon Radu Vasile 
16 Tehnic Mecanica XI MAGYAROȘI ANDREI ROBERT Liceul Tehnologic "Alexandru Borza", Cluj-Napoca, jud.Cluj Toader Anca, Crișan Angela, Damian Liana Nu Sabău Dan Mircea 
17 Tehnic Mecanica XI GERGELY BALAZS ARPAD Liceul Tehnologic "Puskás Tivadar", Sfântu Gheorghe, jud.Covasna Ujfalvi István, Ban Iosif Maghiara Ujfalvi István 
18 Tehnic Mecanica XI CHIȚIBOI ADI-TUDOREL Colegiul "Ștefan Odobleja", Craiova, jud.Dolj Ceucă Monica, Ștefănescu Ioana, Cealîcu Isabela, Hertzog Roxana, Meetescu Nicoleta, Predatu Liliana, Prundeanu Lavinia, Sandoi Cristina Nu Filip Adrian 
19 Tehnic Mecanica XI DĂNILĂ VLĂDUȚ Liceul Tehnologic "Elena Caragiani", Tecuci, jud.Galaţi Boiangiu Eugenia, Mardare Liliana Nu Artenie Viorica 
20 Tehnic Mecanica XI PETCU LUCI ANDREI Colegiul Tehnic „Viceamiral Ioan Bãlãnescu” Giurgiu, jud.Giurgiu Rebigan Adela Zvîncu Ilie Nu Ciobanu Nina 
21 Tehnic Mecanica XI CĂRĂGUI DRAGOȘ VALENTIN Liceul Energetic Târgu Jiu, jud.Gorj Pasăre Eugenia, Ionescu Cosmin Nu 
22 Tehnic Mecanica XI KURKÓ ANDOR Liceul Tehnologic "Liviu Rebreanu", Bălan, jud.Harghita Abraham Katalin Maghiara Mureșan Sorin 
23 Tehnic Mecanica XI TOADER RADU CONSTANTIN Colegiul Tehnic "Transilvania", Deva, jud.Hunedoara Ștefan Daniela, Ognean Diana, Cornea Andreea, Dumitraș Alina Nu Cercea Alin 
24 Tehnic Mecanica XI HAU CONSTANTIN Liceul Tehnologic "Sfânta Ecaterina", Urziceni, jud.Ialomiţa Ioniță Sultana, Sava Gheorghe, Băducu Georgeta, Militaru Constantin Nu Militaru Constantin 
25 Tehnic Mecanica XI FURDUI CRISTIAN Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi", Iași , jud.Iași Diaconița Aurora, Chiru Livia, Balaban Florin Nu Penciu Dumitru 
26 Tehnic Mecanica XI MIHAI MARIUS LUCIAN Liceul Tehnologic "Dumitru Dumitrescu", Buftea, jud.Ilfov Gorgan Florica, Nica Florian Andrei, Manea Laurențiu  Nu Lili Victoria JERCAN 
27 Tehnic Mecanica XI PRICOP ALEXANDRU CONSTANTIN Colegiul Tehnic de Transporturi Auto, str. Aleea Minerilor, 1A, Baia Sprie, Maramureș , jud.Maramureș Schlesinger Flavia, Leșe Smaranda  Nu Schlesinger Flavia 
28 Tehnic Mecanica XI MICLĂU BENJAMIN CONSTANTIN Colegiul Tehnic "Decebal", Drobeta Turnu Severin, jud.Mehedinți Draga Mariana, Țuculanu Roxana Nu Mateescu Ion 
29 Tehnic Mecanica XI DAMIAN BOGDAN-IONUȚ Liceul Tehnologic "Gheorghe Șincai", Târgu Mureș, jud.Mureș Urzică Liliana, Rauca Cornel, Mardale Lucia, Vintilă Horia Nu Rauca Cornel 
30 Tehnic Mecanica XI BOIȚĂ COSMIN MIHAI Colegiul Tehnic de Transporturi, Piatra Neamț, jud.Neamț Albu Iacob Cristina, Mihăieș Daniela, Stahie Maria Nu Albu Iacob Cristina 
31 Tehnic Mecanica XI ILINCA ROZINA CĂTĂLINA Colegiul Tehnic "Alexe Marin", Slatina, jud.Olt Boroi Ludmila, Iscru Mioara, Chiș Gabriela, Croitoru Marian, Iosim Niculiță Nu Chiș Gabriela 
32 Tehnic Mecanica XI ENE ROBERT GEORGIAN Colegiul Tehnic "Gheorghe Lazăr", Plopeni, jud.Prahova Ionescu Elena, Butnariu Mihaela, Dochia Gabriela, Badea Nadia Nu Păcurar Gabriela 
33 Tehnic Mecanica XI SAV SAMUEL Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” Zalău, jud.Sălaj Damşa Rodica Dan Florian  Nu Luca Teofil 
34 Tehnic Mecanica XI ZIMBRU VLĂDUȚ VASILE Liceul Tehnologic "Anghel Saligny", Turț, jud.Satu Mare Kiss Maria, Pop Nicolae, Vasile Bălan, Mirela Ana Nu Kiss Maria 
35 Tehnic Mecanica XI DANCU OCTAVIAN IOAN Liceul Tehnologic "Avram Iancu", Sibiu, jud.Sibiu Pleșa Sorin, Bogdan Mircea Nu Cristea Eugen 
36 Tehnic Mecanica XI DULGHERU ADRIAN Colegiul Tehnic „Lațcu Vodă” Siret, jud.Suceava Maidaniuc Jeaneta, Mustaţă Antonio, Olar Dorin, Pîrghie Ionel, Teleagă Silviu Nu TELEAGĂ SILVIU 
37 Tehnic Mecanica XI PAIDEL NICOLAE FLORIN Colegiul Tehnic "Anghel Saligny", Roșiorii de Vede, jud.Teleorman Făinuș Carmen, Dumitrache Liviu Nu Neacșu Paraschiva 
38 Tehnic Mecanica XI PERETEATCU PUIU VALENTIN Colegiul Tehnic "Henri Coandă", Timișoara, jud.Timiș Pîrva Daniela, Dragavei Alina, Bordan Silvia, Ștefu Vionelia, Ianoșev Miodrag Nu Ducu Diana 
39 Tehnic Mecanica XI ANTOHI GEORGE-FLORIN Colegiul "Anghel Saligny", Tulcea, jud.Tulcea Caramarin Anișoara, Rada Nadea, Dociu Teodora Nu Fara 
40 Tehnic Mecanica XI VARGA SEBASTIAN DRAGOȘ LICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL MAGHERU" RM. VÂLCEA, jud.Vâlcea OLTEANU ELENA, SESCIOREANU MARIA, HÂLCU CARMEN, FUSCEL CRISTIAN, NICOLIN CARMEN Nu HÂLCU CARMEN IONELA 
41 Tehnic Mecanica XI IGNAT ȘTEFAN Liceul "Ștefan Procopiu", Vaslui, jud.Vaslui Bîrcă Silvia, Bacoșcă-Bică Mariana, Ioniță Ioana, Hăulică Dan Octavian, Gosav Ioan, Mocanu Maria, Dascălu Constantin Nu Gosav Ioan 
42 Tehnic Mecanica XI FLOREA ALEXANDRU CIPRIAN COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU", FOCȘANI, jud.Vrancea ANDRONACHE ALEXANDRU, FÂSAN MIHAIL, BOERESCU VIOREL, TĂNASE ALEXANDRU Nu TĂNASE ALEXANDRU